Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyununun geliştiricisi sen misin? Oyuncu geçmişini ve yaratıcı araçlarını açmak için sahiplen.

Oyununu sahiplen →
Anomaly Lockdown [UPDATE!] görseli

Anomaly Lockdown [UPDATE!]

Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyununu şimdi oynaTakip et
Melder Studios tarafındanşu an 276 kişi oynuyor1,456,842 ziyaret11,847 favoriAll
36524 saatlik zirve
22.1 dkOrtalama oturum

Anomaly Lockdown [UPDATE!] RBLXDB veritabanında

#1,558Oyuncu sayısına göre RBLXDB sıralaması
#1,283şu kategoride: Escape (59 içinde)
14 ayyaşında
6dson güncelleme
3,510lansmandan bu yana günlük ziyaret
8.11.000 ziyaret başına favori

Oyun ID’leri

Universe ID
8333899831
Place ID
84091462741027

Anomaly Lockdown [UPDATE!] sunucusuna katıl

Doğrudan Roblox’tan gelen anlık herkese açık sunucular. Tam olarak o sunucuya düşmek için Katıl’a dokun — bu tarayıcıda Roblox’a giriş yapmış olman gerekir.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] nasıl gidiyor

oyuncuların 71% kadarı beğeniyor3,125 olumlu · 1,288 olumsuz

Oyuncu sayısı eğilimi

233 oyuncu · 11:00 UTC (en son ölçüm)
11:0011:00

25 saatlik ölçüm. 142 ile 365 oyuncu arasında değişti — %157.0’lik bir fark. Eksen sıfırdan değil 115 değerinden başlıyor, böylece hareket görünür oluyor; eğime değil, sayılara bak. Geçmiş biriktikçe daha uzun aralıklar açılır: şu ana kadar 13.9 gün var.

2026-09-08 tarihinden bu yana anlık ölçümlerimiz eşzamanlı 323 oyuncudan 233 oyuncuya geldi — altı saatte bir alınan 346 ölçüm boyunca 90 düşüş (-28%).

Anomaly Lockdown [UPDATE!] hakkında

Experience the ultimate round-based survival game inspired by RBreach, Minitoon's SCP Containment Breach, SCP: Secret Laboratory and many more. Game is in a very early development stage, expect some bugs! Game utilizes full Voice Chat Support: Communicate using Proximity Chat or use found Radios to talk to your team across the map! Basic Controls: Shift to sprint E to interact with doors pick up items Q to Open inventory F3 to open votekick menu/mod call Credit to ampersad for various reinforcement wave spawn music Credit to Maximum_ADHD and The Stalker: Reborn for heavy inspiration on SCP-966 Console playability is only available to players with a mouse and keyboard.

Resmî Anomaly Lockdown [UPDATE!] bağlantıları

Doğrudan geliştiricinin kendi oyun sayfasından — kodlar ve güncelleme haberleri genellikle önce oraya düşer.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] neler satıyor

  • VIPWARNING: [THIS GAMEPASS IS SUBJECT TO CHANGE IN THE FUTURE, BUY AT YOUR OWN RISK!] Gives you the following: Custom Hair option in Customization Custom Facial option in Customization Custom BodyColor option in Customization Blocky Package in Customization Special clothes and title in lobby (can be turned off in settings) and 3x votes when selecting a gamemode!325 R$
  • Friendly SCPsWARNING: [THIS GAMEPASS IS SUBJECT TO CHANGE IN THE FUTURE, BUY AT YOUR OWN RISK!] Allows you to spawn as a Friendly SCP via the spectator menu! Friendly SCPs are allied to all factions and cannot harm any player. Buying this gives you: SCP-999 SCP-131 SCP-1424 and SCP-2295350 R$
  • 2x SCP ChanceWARNING: [THIS GAMEPASS IS SUBJECT TO CHANGE IN THE FUTURE, BUY AT YOUR OWN RISK!] Gives you 2x more SCP Pity at the end of every round!1,250 R$

Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyununun şu anda satışta olan tüm game pass’leri. Roblox her satıştan %30 alır, yani 1,250 R$’lik bir pass geliştiriciye yaklaşık 875 R$ bırakır.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyunundaki her rozet nasıl alınır

  • The Creature?Who is he?Efsanevi · %0,1’in altında
  • ???Complete the task from ???Nadir · 0.40%
  • Tutorial FinishedYou did the tutorial!Az bulunur · 5.9%

En nadir olan önce — yüzde, her rozeti kazanan oyuncuların payıdır ve doğrudan Roblox’tan gelir. Yüzde birin onda birinden daha nadir olan her şey “%0,1’in altında” olarak belirtilir, çünkü Roblox saymayı orada bırakır.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] soruları

Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyununu kaç kişi oynuyor?

Şu anda Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyununda 276 oyuncu var, tüm zamanlarda toplam 1,456,842 ziyaretle. Bu sayfadaki sayaç Roblox listelerinden otomatik olarak yenilenir.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] için oyun ID’si nedir?

Universe ID 8333899831, place ID ise 84091462741027. Oyuna doğrudan katılmayı sağlayan place ID’dir; universe ID ise API’lerin ve araçların kullandığıdır.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyununda kodlar nasıl kullanılır?

Oyunun menüsünde bir kodlar, mağaza veya Twitter kuşu düğmesi ara, kodu birebir yapıştır ve onayla. Bu sayfadaki kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve geliştirici kaldırdığında otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyunundaki rozetler hâlâ alınabilir mi?

Rozet listeleri doğrudan Roblox API’sinden gelir, yani aşağıda görünen her şey oyunda mevcuttur — ancak bazı rozetler etkinliğe bağlıdır veya geliştirici tarafından emekliye ayrılmıştır. Rozet açıklaması genellikle nasıl kazanılacağını söyler.

Anomaly Lockdown [UPDATE!] player reviews

No player reviews yet. Be the first.

Player reviews load in a moment…

Games like Anomaly Lockdown [UPDATE!]

Picked by what these games actually are — the kind of game, the studio behind it and how busy it is — not by Roblox’s genre label.

Oyuncu sayıları ve rozetler Roblox API’sinden otomatik olarak yenilenir. Anomaly Lockdown [UPDATE!] oyunundayken boombox’ın için bir çalışan müzik ID’si kap ya da şuna göz at: daha fazla trend oyun.

Daha fazla trend oyun → · Boombox’ın için müzik ID’leri →