[FIXED] Scooter Gang [Testing] oyununun geliştiricisi sen misin? Oyuncu geçmişini ve yaratıcı araçlarını açmak için sahiplen.

Oyununu sahiplen →
[FIXED] Scooter Gang [Testing] görseli

[FIXED] Scooter Gang [Testing]

▶ [FIXED] Scooter Gang [Testing] oyununu şimdi oynaKodlar (6)☆ Takip et
Scooter Gang Community tarafındanşu an 1,356 kişi oynuyor561,475 ziyaret6,619 favoriAll
3,18124 saatlik zirve

[FIXED] Scooter Gang [Testing] RBLXDB veritabanında

#1,257Oyuncu sayısına göre RBLXDB sıralaması
#1,069şu kategoride: Vehicle Sim (132 içinde)
18 günyaşında
1dson güncelleme
31,193lansmandan bu yana günlük ziyaret
11.81.000 ziyaret başına favori

Oyun ID’leri

Universe ID
10769555996
Place ID
105693218931258

[FIXED] Scooter Gang [Testing] sunucusuna katıl

Doğrudan Roblox’tan gelen anlık herkese açık sunucular. Tam olarak o sunucuya düşmek için Katıl’a dokun — bu tarayıcıda Roblox’a giriş yapmış olman gerekir.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] nasıl gidiyor

oyuncuların 93% kadarı beğeniyor574 olumlu · 46 olumsuz
10 herkese açık sunucu örneklendi%78 dolu~64 ms ortanca ping

Örneklediğimiz 10 herkese açık sunucu, 200 slotta 155 oyuncu barındırıyordu — %78 dolu. Bu kadar dolu sunucular maçları hızlı doldurur ama bir arkadaşınla aynı sunucuya düşmek için daha az yer bırakır.

Oyuncu sayısı eğilimi

2,893 oyuncu · 17:00 UTC (en son ölçüm)
06:0017:00

12 saatlik ölçüm. 1,356 ile 3,181 oyuncu arasında değişti — %134.6’lik bir fark. Eksen sıfırdan değil 1,137 değerinden başlıyor, böylece hareket görünür oluyor; eğime değil, sayılara bak. Geçmiş biriktikçe daha uzun aralıklar açılır: şu ana kadar 10.8 saat var.

2026-10-24 tarihinden bu yana anlık ölçümlerimiz eşzamanlı 1,356 oyuncudan 2,893 oyuncuya geldi — altı saatte bir alınan 12 ölçüm boyunca 1,537 artış (+113%).

Çalışan [FIXED] Scooter Gang [Testing] kodları

  • HALLOWEENIn the game’s listÇalışıyor
  • UPDATE2In the game’s listÇalışıyor
  • FIXEDIn the game’s listÇalışıyor
  • SPOOKYIn the game’s listÇalışıyor
  • VAMPIREIn the game’s listÇalışıyor
  • BATRIDEIn the game’s listÇalışıyor

Kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve burada görünmeden önce incelenir. Geliştirici bir kodu kaldırdığında kod otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] hakkında

🎃 HALLOWEEN WEEK 🎁 CODES: HALLOWEEN, UPDATE2, FIXED, SPOOKY, VAMPIRE, BATRIDE 🛴 Real scooters, real top speeds 🔥 Wheelies, no hands, leg wrap, 360s, flips and grinds 🚔 Outrun the cops, or get busted trying 🔧 Tune everything: motor, battery, wheelie bars, paint 🍕 Pizza deliveries for extra cash 🦇 LIMITED Wolf King GTR in red and black, this week only 🛠️ Fixed ALL BUG KUKIRIN G2, G2 MAX, G2 MASTER, G3 PRO, G4 DUALTRON ACHILLEUS, THUNDER 3, STORM LIMITED KAABO WOLF KING GTR, NAMU BURN-E 2 MAX, STARQ VARG

[FIXED] Scooter Gang [Testing] neler satıyor

  • POLICE SIRENSRed and blue LED bars on your deck and stem with a real siren.49 R$
  • TIRE SMOKE COLOURPick the colour of your drift and skid smoke.49 R$
  • RGB COLOURSMake any paint or light on your scooter cycle through RGB.49 R$
  • UNDERGLOWNeon underglow under your deck in any colour.79 R$
  • MOBILE CUSTOMIZATIONTune and paint your scooter anywhere, no garage needed.79 R$
  • +50% RIDEOUT BOOSTRide next to other players for up to 3x cash instead of 2x.99 R$
  • STAGE 4 TUNINGUnlocks stage 4 motor, controller, battery and brakes.199 R$
  • 2X CASHDouble cash from riding, wheelies, gifts and quests. Stacks with VIP.199 R$
  • VIP+50% cash, +50% rideout, +50% wheelie and a gold VIP chat tag.249 R$

[FIXED] Scooter Gang [Testing] oyununun şu anda satışta olan tüm game pass’leri. Roblox her satıştan %30 alır, yani 249 R$’lik bir pass geliştiriciye yaklaşık 174 R$ bırakır.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] soruları

[FIXED] Scooter Gang [Testing] oyununu kaç kişi oynuyor?

Şu anda [FIXED] Scooter Gang [Testing] oyununda 1,356 oyuncu var, tüm zamanlarda toplam 561,475 ziyaretle. Bu sayfadaki sayaç Roblox listelerinden otomatik olarak yenilenir.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] için oyun ID’si nedir?

Universe ID 10769555996, place ID ise 105693218931258. Oyuna doğrudan katılmayı sağlayan place ID’dir; universe ID ise API’lerin ve araçların kullandığıdır.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] oyununda kodlar nasıl kullanılır?

Oyunun menüsünde bir kodlar, mağaza veya Twitter kuşu düğmesi ara, kodu birebir yapıştır ve onayla. Bu sayfadaki kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve geliştirici kaldırdığında otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] oyunundaki rozetler hâlâ alınabilir mi?

Rozet listeleri doğrudan Roblox API’sinden gelir, yani aşağıda görünen her şey oyunda mevcuttur — ancak bazı rozetler etkinliğe bağlıdır veya geliştirici tarafından emekliye ayrılmıştır. Rozet açıklaması genellikle nasıl kazanılacağını söyler.

[FIXED] Scooter Gang [Testing] player reviews

No player reviews yet. Be the first.

Player reviews load in a moment…

Games like [FIXED] Scooter Gang [Testing]

Picked by what these games actually are — the kind of game, the studio behind it and how busy it is — not by Roblox’s genre label.

Oyuncu sayıları ve rozetler Roblox API’sinden otomatik olarak yenilenir. [FIXED] Scooter Gang [Testing] oyunundayken boombox’ın için bir çalışan müzik ID’si kap ya da şuna göz at: daha fazla trend oyun.

Tüm [FIXED] Scooter Gang [Testing] kodları → · Daha fazla trend oyun → · Boombox’ın için müzik ID’leri →