[🦊] Fruit Zombie Survival oyununun geliştiricisi sen misin? Oyuncu geçmişini ve yaratıcı araçlarını açmak için sahiplen.

Oyununu sahiplen →
[🦊] Fruit Zombie Survival görseli

[🦊] Fruit Zombie Survival

[🦊] Fruit Zombie Survival oyununu şimdi oynaKodlar (9)Takip et
Vibed Games tarafındanşu an 1,630 kişi oynuyor7,684,526 ziyaret62,410 favoriAll
2,73324 saatlik zirve
9.7 dkOrtalama oturum

[🦊] Fruit Zombie Survival RBLXDB veritabanında

#763Oyuncu sayısına göre RBLXDB sıralaması
#619şu kategoride: Survival (269 içinde)
44 günyaşında
Bugünson güncelleme
174,648lansmandan bu yana günlük ziyaret
8.11.000 ziyaret başına favori

Oyun ID’leri

Universe ID
10654199482
Place ID
75290583112878

[🦊] Fruit Zombie Survival sunucusuna katıl

Doğrudan Roblox’tan gelen anlık herkese açık sunucular. Tam olarak o sunucuya düşmek için Katıl’a dokun — bu tarayıcıda Roblox’a giriş yapmış olman gerekir.

[🦊] Fruit Zombie Survival nasıl gidiyor

oyuncuların 95% kadarı beğeniyor19,602 olumlu · 1,114 olumsuz
10 herkese açık sunucu örneklendi%73 dolu~108 ms ortanca ping

Örneklediğimiz 10 herkese açık sunucu, 200 slotta 146 oyuncu barındırıyordu — %73 dolu. Bu kadar dolu sunucular maçları hızlı doldurur ama bir arkadaşınla aynı sunucuya düşmek için daha az yer bırakır.

Oyuncu sayısı eğilimi

1,393 oyuncu · 15:00 UTC (en son ölçüm)
15:0015:00

29 saatlik ölçüm. 1,068 ile 2,733 oyuncu arasında değişti — %155.9’lik bir fark. Eksen sıfırdan değil 868 değerinden başlıyor, böylece hareket görünür oluyor; eğime değil, sayılara bak. Geçmiş biriktikçe daha uzun aralıklar açılır: şu ana kadar 12.6 gün var.

2026-09-09 tarihinden bu yana anlık ölçümlerimiz eşzamanlı 3,529 oyuncudan 1,393 oyuncuya geldi — altı saatte bir alınan 346 ölçüm boyunca 2,136 düşüş (-61%).

Çalışan [🦊] Fruit Zombie Survival kodları

  • LetsFarmKitsune!Likely workingÇalışıyor
  • 95per100LikesLetsGoLikely workingÇalışıyor
  • Up5ndc0mingLikely workingÇalışıyor
  • FiveKCcULikely workingÇalışıyor
  • Disc0rdLikely workingÇalışıyor
  • VibeStarterLikely workingÇalışıyor
  • w0w8kCCULikely workingÇalışıyor
  • 1kDiscordGGLikely workingÇalışıyor
  • SorryForPerturbationsLikely workingÇalışıyor

Kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve burada görünmeden önce incelenir. Geliştirici bir kodu kaldırdığında kod otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

[🦊] Fruit Zombie Survival hakkında

Eat a Devil Fruit. Face the horde. Survive as long as you can. 🍇 Eat a Devil Fruit and unlock its power — 20 fruits to collect 🧟 Survive endless zombie waves, with special bosses 🏗️ Pick a One Piece character to place special builds 💰 Farm Berries to power up during the run 🤝 Team up with up to 4 friends and climb the global leaderboards How far can you go before the horde takes you?

Resmî [🦊] Fruit Zombie Survival bağlantıları

Doğrudan geliştiricinin kendi oyun sayfasından — kodlar ve güncelleme haberleri genellikle önce oraya düşer.

[🦊] Fruit Zombie Survival neler satıyor

  • Berry StartStart every new arena run with 2,000 Berries. Buy once and enjoy the bonus on every new run, including Play Again. The bonus is fixed: VIP does not multiply it. Reconnecting or reviving does not grant it again.149 R$
  • +50% WispsPermanently earn 50% more Wisps from event pickups and Kitsune quests. Stacks with global Wisp boosts.150 R$
  • VIP299 R$
  • 2x Diamonds499 R$

[🦊] Fruit Zombie Survival oyununun şu anda satışta olan tüm game pass’leri. Roblox her satıştan %30 alır, yani 499 R$’lik bir pass geliştiriciye yaklaşık 349 R$ bırakır.

[🦊] Fruit Zombie Survival oyunundaki her rozet nasıl alınır

  • Kill 1m ZombiesEfsanevi · %0,1’in altında
  • Top 3 Reach the top 3 on any leaderboardEfsanevi · %0,1’in altında
  • Achieve Wave 500Efsanevi · %0,1’in altında
  • Top 10Reach the top 10 on any leaderboardEfsanevi · %0,1’in altında
  • Top 50Reach the top 50 on any leaderboardEfsanevi · %0,1’in altında
  • Top 100Reach the top 100 on any leaderboardEfsanevi · %0,1’in altında
  • Collect all hidden diamondsEfsanevi · %0,1’in altında
  • Collect 20 different fruitsNadir · 0.10%
  • Kill 100k ZombiesNadir · 0.10%
  • Richer than richHold 100,000 diamonds at onceNadir · 0.10%
  • Collect 15 different fruitsNadir · 0.20%
  • Fruit ManiacTest every ability of every fruitsNadir · 0.20%

[🦊] Fruit Zombie Survival için takip ettiğimiz 25 rozetten 12 tanesi. En nadir olan önce — yüzde, her rozeti kazanan oyuncuların payıdır ve doğrudan Roblox’tan gelir. Yüzde birin onda birinden daha nadir olan her şey “%0,1’in altında” olarak belirtilir, çünkü Roblox saymayı orada bırakır.

[🦊] Fruit Zombie Survival soruları

[🦊] Fruit Zombie Survival oyununu kaç kişi oynuyor?

Şu anda [🦊] Fruit Zombie Survival oyununda 1,630 oyuncu var, tüm zamanlarda toplam 7,684,526 ziyaretle. Bu sayfadaki sayaç Roblox listelerinden otomatik olarak yenilenir.

[🦊] Fruit Zombie Survival için oyun ID’si nedir?

Universe ID 10654199482, place ID ise 75290583112878. Oyuna doğrudan katılmayı sağlayan place ID’dir; universe ID ise API’lerin ve araçların kullandığıdır.

[🦊] Fruit Zombie Survival oyununda kodlar nasıl kullanılır?

Oyunun menüsünde bir kodlar, mağaza veya Twitter kuşu düğmesi ara, kodu birebir yapıştır ve onayla. Bu sayfadaki kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve geliştirici kaldırdığında otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

[🦊] Fruit Zombie Survival oyunundaki rozetler hâlâ alınabilir mi?

Rozet listeleri doğrudan Roblox API’sinden gelir, yani aşağıda görünen her şey oyunda mevcuttur — ancak bazı rozetler etkinliğe bağlıdır veya geliştirici tarafından emekliye ayrılmıştır. Rozet açıklaması genellikle nasıl kazanılacağını söyler.

[🦊] Fruit Zombie Survival player reviews

No player reviews yet. Be the first.

Player reviews load in a moment…

Games like [🦊] Fruit Zombie Survival

Picked by what these games actually are — the kind of game, the studio behind it and how busy it is — not by Roblox’s genre label.

Oyuncu sayıları ve rozetler Roblox API’sinden otomatik olarak yenilenir. [🦊] Fruit Zombie Survival oyunundayken boombox’ın için bir çalışan müzik ID’si kap ya da şuna göz at: daha fazla trend oyun.

Tüm [🦊] Fruit Zombie Survival kodları → · Daha fazla trend oyun → · Boombox’ın için müzik ID’leri →