Lucky Block Smash Drop! oyununun geliştiricisi sen misin? Oyuncu geçmişini ve yaratıcı araçlarını açmak için sahiplen.

Oyununu sahiplen →
Lucky Block Smash Drop! görseli

Lucky Block Smash Drop!

Lucky Block Smash Drop! oyununu şimdi oynaTakip et
Bahziks x Tizzy tarafındanşu an 51 kişi oynuyor852,535 ziyaret2,136 favoriAll
2224 saatlik zirve
13.5 dkOrtalama oturum

Lucky Block Smash Drop! RBLXDB veritabanında

#2,563Oyuncu sayısına göre RBLXDB sıralaması
2.51.000 ziyaret başına favori

Güncelleme etkinliği

İzlediğimiz 31 günde 10 güncelleme · 2026-09-03

Oyun ID’leri

Universe ID
10415936086
Place ID
116535358400438

Lucky Block Smash Drop! sunucusuna katıl

Doğrudan Roblox’tan gelen anlık herkese açık sunucular. Tam olarak o sunucuya düşmek için Katıl’a dokun — bu tarayıcıda Roblox’a giriş yapmış olman gerekir.

Lucky Block Smash Drop! nasıl gidiyor

oyuncuların 73% kadarı beğeniyor728 olumlu · 264 olumsuz
4 herkese açık sunucu örneklendi%75 dolu~163 ms ortanca ping

Örneklediğimiz 4 herkese açık sunucu, 20 slotta 15 oyuncu barındırıyordu — %75 dolu. Bu kadar dolu sunucular maçları hızlı doldurur ama bir arkadaşınla aynı sunucuya düşmek için daha az yer bırakır.

Oyuncu sayısı eğilimi

7 oyuncu · 11:00 UTC (en son ölçüm)
12:0011:00

24 saatlik ölçüm. 0 ile 22 oyuncu arasında değişti. Eksen sıfırdan değil 0 değerinden başlıyor, böylece hareket görünür oluyor; eğime değil, sayılara bak.

2026-08-22 tarihinden bu yana anlık ölçümlerimiz eşzamanlı 40 oyuncudan 7 oyuncuya geldi — altı saatte bir alınan 709 ölçüm boyunca 33 düşüş (-82%).

Lucky Block Smash Drop! hakkında

Welcome to Lucky Block Smash Drop! 💥 Smash your way through a massive tower, collect brainrot characters, and build the ultimate cash machine! HOW TO PLAY: 💥 SMASH: Drop your lucky block through layers of breakable tower platforms! 🍀 COLLECT: Roll rare and legendary Brainrot characters as you break through! 🏗️ BUILD: Place your Brainrots on your plot to generate passive income! ⚡ UPGRADE: Boost your Lucky Block’s damage, health, and power to crush deeper floors! Codes: 3XT LUCKY BAHZIKS 👍 LIKE & FAVORITE the game for new updates, codes, and rewards!

Resmî Lucky Block Smash Drop! bağlantıları

Doğrudan geliştiricinin kendi oyun sayfasından — kodlar ve güncelleme haberleri genellikle önce oraya düşer.

Lucky Block Smash Drop! neler satıyor

  • 2x Cash [Permanent]2x Cash [Permanent]9 R$
  • Collect All Cash [Permanent]Collect All Cash [Permanent]69 R$
  • Auto PerfectAuto Perfect149 R$
  • Auto 2X Workout ButtonAuto 2X Workout Button179 R$
  • x5 Cash [Permanent]x5 Cash199 R$
  • x3 Luck [Permanent]x3 Luck [Permanent]279 R$
  • VIP [Permanent]VIP [Permanent]429 R$
  • 2X Lucky Block2X Lucky Block459 R$

Lucky Block Smash Drop! oyununun şu anda satışta olan tüm game pass’leri. Roblox her satıştan %30 alır, yani 459 R$’lik bir pass geliştiriciye yaklaşık 321 R$ bırakır.

Lucky Block Smash Drop! soruları

Lucky Block Smash Drop! oyununu kaç kişi oynuyor?

Şu anda Lucky Block Smash Drop! oyununda 51 oyuncu var, tüm zamanlarda toplam 852,535 ziyaretle. Bu sayfadaki sayaç Roblox listelerinden otomatik olarak yenilenir.

Lucky Block Smash Drop! için oyun ID’si nedir?

Universe ID 10415936086, place ID ise 116535358400438. Oyuna doğrudan katılmayı sağlayan place ID’dir; universe ID ise API’lerin ve araçların kullandığıdır.

Lucky Block Smash Drop! oyununda kodlar nasıl kullanılır?

Oyunun menüsünde bir kodlar, mağaza veya Twitter kuşu düğmesi ara, kodu birebir yapıştır ve onayla. Bu sayfadaki kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve geliştirici kaldırdığında otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

Lucky Block Smash Drop! oyunundaki rozetler hâlâ alınabilir mi?

Rozet listeleri doğrudan Roblox API’sinden gelir, yani aşağıda görünen her şey oyunda mevcuttur — ancak bazı rozetler etkinliğe bağlıdır veya geliştirici tarafından emekliye ayrılmıştır. Rozet açıklaması genellikle nasıl kazanılacağını söyler.

Lucky Block Smash Drop! player reviews

No player reviews yet. Be the first.

Player reviews load in a moment…

Games like Lucky Block Smash Drop!

Picked by what these games actually are — the kind of game, the studio behind it and how busy it is — not by Roblox’s genre label.

Oyuncu sayıları ve rozetler Roblox API’sinden otomatik olarak yenilenir. Lucky Block Smash Drop! oyunundayken boombox’ın için bir çalışan müzik ID’si kap ya da şuna göz at: daha fazla trend oyun.

Daha fazla trend oyun → · Boombox’ın için müzik ID’leri →