[UPD] Blind Shot oyununun geliştiricisi sen misin? Oyuncu geçmişini ve yaratıcı araçlarını açmak için sahiplen.

Oyununu sahiplen →
[UPD] Blind Shot görseli

[UPD] Blind Shot

[UPD] Blind Shot oyununu şimdi oynaTakip et
Blind Shot Group tarafındanşu an 55 kişi oynuyor196,344,389 ziyaret319,228 favoriAll
14624 saatlik zirve
7.2 dkOrtalama oturum

[UPD] Blind Shot RBLXDB veritabanında

#2,516Oyuncu sayısına göre RBLXDB sıralaması
#2,061şu kategoride: Minigame (26 içinde)
10 ayyaşında
35dson güncelleme
665,574lansmandan bu yana günlük ziyaret
1.61.000 ziyaret başına favori

Güncelleme etkinliği

İzlediğimiz 36 günde 2 güncelleme · 2026-08-18

Oyun ID’leri

Universe ID
9277195104
Place ID
118614517739521

[UPD] Blind Shot sunucusuna katıl

Doğrudan Roblox’tan gelen anlık herkese açık sunucular. Tam olarak o sunucuya düşmek için Katıl’a dokun — bu tarayıcıda Roblox’a giriş yapmış olman gerekir.

[UPD] Blind Shot nasıl gidiyor

oyuncuların 94% kadarı beğeniyor676,703 olumlu · 44,380 olumsuz

Oyuncu sayısı eğilimi

41 oyuncu · 10:00 UTC (en son ölçüm)
11:0010:00

28 saatlik ölçüm. 37 ile 146 oyuncu arasında değişti — %294.6’lik bir fark. Eksen sıfırdan değil 24 değerinden başlıyor, böylece hareket görünür oluyor; eğime değil, sayılara bak.

2026-08-17 tarihinden bu yana anlık ölçümlerimiz eşzamanlı 209 oyuncudan 41 oyuncuya geldi — altı saatte bir alınan 930 ölçüm boyunca 168 düşüş (-80%).

[UPD] Blind Shot hakkında

A simple game where you shoot without seeing your opponents. GAME GROUP: https://www.roblox.com/communities/699920026 Private servers are free!

Resmî [UPD] Blind Shot bağlantıları

Doğrudan geliştiricinin kendi oyun sayfasından — kodlar ve güncelleme haberleri genellikle önce oraya düşer.

[UPD] Blind Shot neler satıyor

  • VIP- Chat Tag - Coloured NameTag Above Head - Exclusive RPG199 R$

[UPD] Blind Shot oyununun şu anda satışta olan tüm game pass’leri. Roblox her satıştan %30 alır, yani 199 R$’lik bir pass geliştiriciye yaklaşık 139 R$ bırakır.

[UPD] Blind Shot soruları

[UPD] Blind Shot oyununu kaç kişi oynuyor?

Şu anda [UPD] Blind Shot oyununda 55 oyuncu var, tüm zamanlarda toplam 196,344,389 ziyaretle. Bu sayfadaki sayaç Roblox listelerinden otomatik olarak yenilenir.

[UPD] Blind Shot için oyun ID’si nedir?

Universe ID 9277195104, place ID ise 118614517739521. Oyuna doğrudan katılmayı sağlayan place ID’dir; universe ID ise API’lerin ve araçların kullandığıdır.

[UPD] Blind Shot oyununda kodlar nasıl kullanılır?

Oyunun menüsünde bir kodlar, mağaza veya Twitter kuşu düğmesi ara, kodu birebir yapıştır ve onayla. Bu sayfadaki kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve geliştirici kaldırdığında otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

[UPD] Blind Shot oyunundaki rozetler hâlâ alınabilir mi?

Rozet listeleri doğrudan Roblox API’sinden gelir, yani aşağıda görünen her şey oyunda mevcuttur — ancak bazı rozetler etkinliğe bağlıdır veya geliştirici tarafından emekliye ayrılmıştır. Rozet açıklaması genellikle nasıl kazanılacağını söyler.

[UPD] Blind Shot player reviews

No player reviews yet. Be the first.

Player reviews load in a moment…

Games like [UPD] Blind Shot

Picked by what these games actually are — the kind of game, the studio behind it and how busy it is — not by Roblox’s genre label.

Oyuncu sayıları ve rozetler Roblox API’sinden otomatik olarak yenilenir. [UPD] Blind Shot oyunundayken boombox’ın için bir çalışan müzik ID’si kap ya da şuna göz at: daha fazla trend oyun.

Daha fazla trend oyun → · Boombox’ın için müzik ID’leri →