[🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyununun geliştiricisi sen misin? Oyuncu geçmişini ve yaratıcı araçlarını açmak için sahiplen.

Oyununu sahiplen →
[🎃Update] Tower Battles: Battlefront görseli

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront

▶ [🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyununu şimdi oyna☆ Takip et
Tower Battles: Battlefront tarafındanşu an 117 kişi oynuyor43,386,071 ziyaret114,525 favoriAll
12124 saatlik zirve
9.9 dkOrtalama oturum

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront RBLXDB veritabanında

#2,919Oyuncu sayısına göre RBLXDB sıralaması
#2,457şu kategoride: Battlegrounds & Fighting (225 içinde)
5.9 yılyaşında
12dson güncelleme
20,058lansmandan bu yana günlük ziyaret
2.61.000 ziyaret başına favori

Oyun ID’leri

Universe ID
2153753929
Place ID
5977347869

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront sunucusuna katıl

Doğrudan Roblox’tan gelen anlık herkese açık sunucular. Tam olarak o sunucuya düşmek için Katıl’a dokun — bu tarayıcıda Roblox’a giriş yapmış olman gerekir.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront nasıl gidiyor

oyuncuların 84% kadarı beğeniyor46,137 olumlu · 8,811 olumsuz
2 herkese açık sunucu örneklendi%80 dolu~169 ms ortanca ping

Örneklediğimiz 2 herkese açık sunucu, 50 slotta 40 oyuncu barındırıyordu — %80 dolu. Bu kadar dolu sunucular maçları hızlı doldurur ama bir arkadaşınla aynı sunucuya düşmek için daha az yer bırakır.

Oyuncu sayısı eğilimi

38 oyuncu · 09:00 UTC (en son ölçüm)
10:0009:00

24 saatlik ölçüm. 21 ile 121 oyuncu arasında değişti — %476.2’lik bir fark. Eksen sıfırdan değil 9 değerinden başlıyor, böylece hareket görünür oluyor; eğime değil, sayılara bak. Geçmiş biriktikçe daha uzun aralıklar açılır: şu ana kadar 12.9 gün var.

2026-10-10 tarihinden bu yana anlık ölçümlerimiz eşzamanlı 198 oyuncudan 38 oyuncuya geldi — altı saatte bir alınan 275 ölçüm boyunca 160 düşüş (-81%).

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront hakkında

Welcome to Tower Battles: Battlefront. In this game, experience what it's like to be a tower or zombie from the tower defense game Tower Battles. Game icon and some badge icons made by DeseaTM Railgunner game thumbnail made by amyruan101 Public Testing: https://www.roblox.com/games/6403621507/TBBF-Public-Testing Pre-Group: https://www.roblox.com/games/1869633269/TBBF-Pre-Group Original game: https://www.roblox.com/games/45146873/Tower-Battles

Resmî [🎃Update] Tower Battles: Battlefront bağlantıları

Doğrudan geliştiricinin kendi oyun sayfasından — kodlar ve güncelleme haberleri genellikle önce oraya düşer.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront neler satıyor

  • DonationHelp support the developers of the game by buying this gamepass. This gives you a 'Donator' tag. NOTE: If you already donated in the original game, then your tag will port over.30 R$

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyununun şu anda satışta olan tüm game pass’leri. Roblox her satıştan %30 alır, yani 30 R$’lik bir pass geliştiriciye yaklaşık 21 R$ bırakır.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyunundaki her rozet nasıl alınır

  • Lone Void SpecialistSolo all maps in Classic.Efsanevi · %0,1’in altında
  • Lord of HardmodeTriumph or solo all maps in Hardmode.Efsanevi · %0,1’in altında
  • Lone TraitorDefeat Void2 alone.Efsanevi · %0,1’in altında
  • King of ClassicTriumph or solo all maps in Classic.Efsanevi · %0,1’in altında
  • Lone Void DefeaterDefeat Void alone.Efsanevi · %0,1’in altında
  • Level 6000You got to Level 6000 and successfully found the Golden Zed tower!Nadir · 0.20%
  • Wave 0000000That wasn't supposed to happen..Nadir · 0.20%
  • The ReceivedSuccessfully defend the logistics hub in Shipment.Nadir · 0.30%
  • Level 1500You got to Level 1500 and found the Golden Commando tower!Nadir · 0.40%
  • 0000000 Hardmode?Nadir · 0.70%
  • Defeat Void2Wow, that was hard.. Congratulations on successfully beating the revived Void's army!Nadir · 0.80%
  • Level 750You got to Level 750 and successfully found the Golden Scout tower!Nadir · 0.90%

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront için takip ettiğimiz 14 rozetten 12 tanesi. En nadir olan önce — yüzde, her rozeti kazanan oyuncuların payıdır ve doğrudan Roblox’tan gelir. Yüzde birin onda birinden daha nadir olan her şey “%0,1’in altında” olarak belirtilir, çünkü Roblox saymayı orada bırakır.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront soruları

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyununu kaç kişi oynuyor?

Şu anda [🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyununda 117 oyuncu var, tüm zamanlarda toplam 43,386,071 ziyaretle. Bu sayfadaki sayaç Roblox listelerinden otomatik olarak yenilenir.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront için oyun ID’si nedir?

Universe ID 2153753929, place ID ise 5977347869. Oyuna doğrudan katılmayı sağlayan place ID’dir; universe ID ise API’lerin ve araçların kullandığıdır.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyununda kodlar nasıl kullanılır?

Oyunun menüsünde bir kodlar, mağaza veya Twitter kuşu düğmesi ara, kodu birebir yapıştır ve onayla. Bu sayfadaki kodlar oyunun kendi güncellemelerinden çekilir ve geliştirici kaldırdığında otomatik olarak süresi dolmuş duruma geçer.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyunundaki rozetler hâlâ alınabilir mi?

Rozet listeleri doğrudan Roblox API’sinden gelir, yani aşağıda görünen her şey oyunda mevcuttur — ancak bazı rozetler etkinliğe bağlıdır veya geliştirici tarafından emekliye ayrılmıştır. Rozet açıklaması genellikle nasıl kazanılacağını söyler.

[🎃Update] Tower Battles: Battlefront player reviews

No player reviews yet. Be the first.

Player reviews load in a moment…

Games like [🎃Update] Tower Battles: Battlefront

Picked by what these games actually are — the kind of game, the studio behind it and how busy it is — not by Roblox’s genre label.

Oyuncu sayıları ve rozetler Roblox API’sinden otomatik olarak yenilenir. [🎃Update] Tower Battles: Battlefront oyunundayken boombox’ın için bir çalışan müzik ID’si kap ya da şuna göz at: daha fazla trend oyun.

Daha fazla trend oyun → · Boombox’ın için müzik ID’leri →